Hulajnoga elektryczna, czy monocykl? Prezent na dzień dziecka 2018rDzień dziecka coraz bliżej! A Ty jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej uciechy? W dzisiejszym artykule podpowiemy, które urządzenie wybrać jako prezent na dzień dziecka, według naszych danych najczęściej rodzice wybierają dla swoich pociech nasze hulajnogi elektryczne Airwheel Z3 oraz monocykle elektryczne X3.

Monocykl elektryczny Airwheel X3

Na pierwszy plan przedstawiamy nasze jednośladowe kółko elektryczne Airwheel X3. Głównymi atutami, dla których warto wybrać X3 jest połączenie niezawodności, wytrzymałości oraz praktyczności. Działanie Airwheel X3 opiera się głównie na zasadzie żyroskopu, czyli przechylamy się do przodu lub do tyłu i jedziemy! Proste? Pewnie! Nauka na naszym urządzeniu jest „dziecinnie prosta". Na początku do nauki jazdy możemy wykorzystać boczne kółeczka oraz pas treningowy, a już nawet po 10 minutach dziecko będzie w stanie samo jeździć bez dodatkowego sprzętu i pomocy.

Warto wiedzieć:
  • Zasięg do 15km
  • Maksymalna prędkość 18km/h
  • Waga urządzenia 9,8kg
  • Czas ładowania 90 minut


Hulajnoga elektryczna, czy monocykl? Prezent na dzień dziecka 2018r

Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3

Kolejnym chętnie wybieranym urządzeniem przez rodziców jest hulajnoga elektryczna Airwheel Z3. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 350W, który zapewnia zasięg na poziomie 20km możesz zapomnieć o codziennym odwożeniu pociechy do szkoły! Dodatkowo hulajnogę możemy złożyć do mobilnych wymiarów i zabrać ją ze sobą do metra, autobusu czy też zmieścimy bez problemu w bagażniku samochodu. Regulowana wysokość kierownicy zapewni komfortową podróż wszystkim osoba o wzroście od 120 do 180 cm, a dzięki dedykowanej aplikacji na telefon możemy połączyć się z hulajnogą i w wygodny sposób kontrolować m.in: aktualną prędkość, stopień naładowania baterii, czy też obserwować ślad GPS.

Warto wiedzieć:
  • Czas ładowania 120 minut
  • Zasięg do 20km
  • Waga urządzenia 11,6kg
  • Maksymalna prędkość 20 km/h
  • Regulowana wysokość kierownicy od 120 do 180cm


Hulajnoga elektryczna, czy monocykl? Prezent na dzień dziecka 2018r

Prezent na dzień dziecka 2018

Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3, czy Monocykl elektryczny Airwheel X3? Oba urządzenia tak naprawdę świetnie się sprawują nawet na nierównych drogach oraz na pewno nie jedna osoba się obróci podczas przejeżdżania koło niej tak innowacyjnym urządzeniem elektrycznym! Nie wiesz nadal które urządzenie będzie idealne dla Twojego dziecka? Zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy przy wyborze!

E-mail: info@airwheelpoland.com
Tel: +48 570 876 092
Airwheel X3 - KUP TERAZ MONOCYKL ELEKTRYCZNY AIRWHEEL X3
Airwheel Z3 - KUP TERAZ HULAJNOGE ELEKTRYCZNĄ AIRWHEEL Z3

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod