Nowoczesny elektryk, czyli Renault ZOE 2018Koncern Renault zaprezentował Swój samochód elektryczny ZOE z jeszcze lepszym silnikiem o oznaczeniu R1110. Jak producent deklaruję silnik ma zapewnić nam lepsze osiągi i to szczególnie poza miastem. Renault ZOE na pokładzie posiada silnik o mocy 107 KM, czyli o 16 KM więcej w stostunku do poprzedniej wersji silnikowej oznaczonej R90.

Dużo lepsze osiągi w trasie

Kierowcy najnowszego ZOE będą mogli się cieszyć dużo lepszym przyśpieszeniem na drogach, ponieważ dzięki zastosowaniu silnika R110 samochód będzie przyśpieszał od 80 km/h do 120 km/h szybciej, aż o dwie sekundy od poprzedniego modelu, co na pewno zaowocuję przyjemniejszą jazdę przy wyższych prędkościach.

Mocniejszy samochód elektryczny, czyli Renault ZOE 2018

Połącz telefon z samochodem

W najnowszej wersji Renault ZOE kierowcy mają do dyspozycji R-LINK Evolution z aktywnym Android Auto. Zatem co oznacza to dla nas kierowców? Będziemy mogli bez problemów wyświetlać aplikację prosto z naszego smartphona z systemem Android na ekranie multimedialnym naszego samochodu ZOE.

Mocniejszy samochód elektryczny, czyli Renault ZOE 2018

Modny i nowoczesny wygląd

Renault ZOE będzie możliwy w najnowszej konfiguracji z pakietem INTENS, czyli innaczej mówiąc najnowszy pakiet Look w kolorze fioletowym, obejmuję on ozdobne elementy wewnętrzne, tkaninę tapicerki oraz ozdobne przeszycia w takim samym kolorze jak lakier nadwozia.

Mocniejszy samochód elektryczny, czyli Renault ZOE 2018

Renault ZOE - Podsumowanie

Podsumując najnowszy samochód elektryczny Renault ZOE warto pamiętać, że samochód jest szybszy, posiada nadwozię w modnym kolorze oraz środek jest nowocześniejszy niż poprzeni model. Czy ZOE 2018 będzie tak samo, jak poprzednik najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym w Europie? Myślimy, że jest to bardzo prawdopodobne, lecz czas pokażę.

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod