Wizjonerski styl, czyli samochód elektryczny marki Volkswagen!

Samochód nowej ery

Volkswagen planuję wprowadzić całkowicie automatyczne limuzyny przyszłości pod nazwą I.D. VIZZION. Model autonomicznego Volkswagena to już czwarty prototyp stworzony przez niemieckich inżynierów marki.

Volkswagen I.D. Vizzion

Cyfrowy kierowca

W samochodzie zobaczymy innowacyjne technologie motoryzacyjne. Jak producent deklaruję sterowanie samochodem, będzie zajmował się tzw. „cyfrowy kierowca”, który dzięki licznym systemom asystującym poprowadzi nas do celu bez przeszkód, a my jako pasażerowie będziemy mogli zajmować się swoimi sprawami. Warto też zwrócić uwagę na potężną opływową karoserię samochodu, która liczy około 5 metrów długości.

Volkswagen I.D. Vizzion

Szybki i wizjonerski

Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 111 kWh oraz mocne silniki 225 kW, czyli ponad 300 koni mechanicznych zapewniające napęd na cztery koła pozwolą rozpędzić auto do 180 km/h, oraz bez problemów przejechać nawet 665 km. Jak się dowiedzieliśmy Koncern Volkswagen zamierza wprowadzić autonomiczne samochody do 2025 roku, a model I.D VIZZION chce zaprezentować już na początku marca w czasie salonu samochodowego w Genewie.

Volkswagen I.D. Vizzion

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod