Airwheel C5 - z nagrodą iF Design Award 2017

Historia konkursu IF Design sięga roku 1954. Jest to jeden z najważniejszych konkursów projektowych na całym świecie i jest uznawany za symbol doskonałości i innowacyjności.

Każdego roku IF Design Award przyciąga tysiące zgłoszeń z całego świata. Najlepszy z najlepszych otrzymują nagrody zwane „ Design Oscar”


Kask z wbudowaną kamerą Airwheel C5 dostał nagrodę w szerokiej kategorii jaką jest sport.

Projekt kasku wyróżnia się innowacyjnością, przemyślanym projektem oraz przed eszystkim bardzo dobrym wyglądem. Dodatkowo kask doskonale chroni naszą głowę.

Kask ten dostosować można dla niemal każdego, dzięki różnym rozmiarom oraz wewnętrznej regulacj szerokości kasku ten na pewno nie spadnie nam z głowy.

Kask rowery z wbudowaną kamerą otrzymał nagrodę za względy estetyczne jednak nie znalazł by się w gronie finalistów gdyby nie fakt, że produkt ten znalazł całą szerzą zadowolonych użytkowników na całym świecie.

C5 to wszechstronny kask z kamerą rejestrującą filmy w rozdzielczości 2k i wbudowanym aparatem. Dzięki zamontowaniu kamery bezpośrednio w kasku udało się uzyskać dużą pojemność akumulatora 2000mAh, która pozwala na 3 godziny czasu pracy kasku.Wbudowane głośniki, umożliwiają odebranie telefonu na środku stoku jednym kliknięciem a dzięki powiadomieniom głosowym zawsze wiesz czy aby na pewno rozpocząłeś nagrywanie, lub zrobiłeś zdjęcie.

Wszystko to zawarto w pięknej konstrukcji, która łączy się z Twoim smartphonem. Abyś w każdej chwili mógł przejrzeć nagrania i zdjęcia które udało Ci się tego dnia wykonać.

Airwheel C5 dostępny jest w dwóch kolorach biało-pomarańczowym oraz carbonowym.

Radzie konkursu bardziej do gustu przypadła pierwsza kombinacja kolorów ? a Wam, która wersja bardziej się podoba ?.

 


Autor: Radosław Drozdowicz


Zostawiajcie komentarze :) i polubcie nas na facebooku !


1Komentarze

  • Avatar
   Leszek K
   lut 28, 2017

   Gratulacje !

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod