Firma Airwheel Poland od ponad pół roku współpracuje z firmą Kurierską DHL, która jest dostawcą naszych urządzeń. Każde nasze urządzenie przed wysyłką do odbiorcy jest sprawdzane i testowane, co do poprawności działania.

Wysyłka DHL

Kolejno pakowane jest w specjalnie przeznaczone do tego styropianowy karton, aby podczas podróży nie zostało w żaden sposób uszkodzone. Następnie pakowany jest w bardzo estetyczny karton, indywidualny dla każdego modelu. Na samym końcu Nasi pracownicy wkładają urządzenie do kartonu zewnętrznego wysyłkowego.

Każda nasza przesyłka realizowana jest w 24H. Zamówienia przyjmowane do godz. 19:30 tego samego dnia przekierowywane są do firmy kurierskiej, aby dnia następnego mogły cieszyć użytkowników Airwheela w Polsce.

Sposoby realizacji zamówienia:

  1.        Zamówienie urządzenia poprzez sklep internetowy. Opłata przelew tradycyjny lub system Przelewy24 – Wysyłka GRATIS!
  2.        Zamówienie urządzenia poprzez sklep internetowy. Wybór opcji za pobraniem  (opłata gotówką przy odbiorze przesyłki ) – Cena wysyłki 28zł
  3.        Zamówienie telefoniczne pod nr 515-252-443 lub  570-876-092 za pobraniem  (opłata gotówką przy odbiorze przesyłki ) – Cena wysyłki 28zł

Airwheel Wysyłka