Kurier DHL

Firma Airwheel Poland od ponad roku współpracuje z firmą Kurierską DHL, która jest dostawcą naszych urządzeń. Każde nasze urządzenie przed wysyłką do odbiorcy jest sprawdzane i testowane, co do poprawności działania.

Wysyłka kurier airwheelpoland

Pakowanie

Kolejno pakowane jest w specjalnie przeznaczone do tego styropianowy karton, aby podczas podróży nie zostało w żaden sposób uszkodzone. Następnie pakowany jest w bardzo estetyczny karton, indywidualny dla każdego modelu. Na samym końcu Nasi pracownicy wkładają urządzenie do kartonu zewnętrznego wysyłkowego.

Każda nasza przesyłka realizowana jest w 24H. Zamówienia przyjmowane do godz. 18:30 tego samego dnia przekierowywane są do firmy kurierskiej, aby dnia następnego mogły cieszyć użytkowników Airwheela w Polsce.

Wysyłka kurier airwheelpoland

Sposoby realizacji zamówienia

1. Zamówienie urządzenia poprzez sklep internetowy. Opłata przelew tradycyjny lub system Przelewy24 – Wysyłka GRATIS!
2. Zamówienie urządzenia poprzez sklep internetowy. Wybór opcji za pobraniem (opłata gotówką przy odbiorze przesyłki ) – Cena wysyłki 28zł
3. Zamówienie telefoniczne pod nr 515-252-443 lub 570-876-092 za pobraniem (opłata gotówką przy odbiorze przesyłki ) – Cena wysyłki 28zł