Pomysł na prezent na komunię 2017, co kupić na komunię ? odpowiadamy !

Pierwsza komunia to czas, który każdy z nas bardzo dobrze wspomina. To momenty w którym oprócz pogłębiania wiary jesteśmy najważniejszymi osobami w rodzinie no i dostajemy długo wyczekiwane wartościowe prezenty.

Z tej okazji przygotowaliśmy mały poradnik jak wybrać prezent i czym się sugerować, na początku w kilku zdaniach opiszemy czego warto unikać.

Po pierwsze w dobie komputeryzacji, dzieci spędzają bardzo wiele godzin zamknięte w domu z wzrokiem wpatrzonym w komputer. Naszym obowiązkiem jest walka z trendem ze względu na ich zdrowie. Kupienie na prezent takich rzeczy jak laptop, komórka, PlayStation czy tablet jest strzałem w kolano. Młoda osoba na piękne letnie zbliżające się dni zamknie się w 4 ścianach pochłonięta wirtualną rzeczywistością.

Wniosek nasuwa się jasny kupmy coś co sprawi, że dziecko będzie myślało tylko o tym by wyjść na dwór i dać się ponieść z radości.

Takich prezentów jak Rower nie będziemy negować, przyznamy że jest to najlepszy pomysł na prezent daje mnóstwo radości i wprowadza dużo aktywności w nasze życie.

Co jeśli jednak rower już jest ? Tutaj Airwheel wychodzi naprzeciw. Mamy dla Was 3 propozycje:

1. Monocykl Elektryczny Airwheel X3 - daje wiele radości z jazdy, jego opanowanie wymaga sprawności i bardzo korzystnie wpływa na zdolności równowagi. Dodatkowo jest prezentem z serii tych WOW J budzących ogromne zainteresowanie i zazdrość wśród rówieśników:

 Prezent na komunie 2017 Monocykl Airwheel X3

 

2. Hulajnoga Elektryczna Airwheel Z3 – hulajnogi to pojazdy, które każdy z nas bardzo miło wspomina a swojego czasu wielu z nas miało. Rozwój technologii pozwolił jednak na to by pójść krok dalej by z zabawki stworzyć narzędzie, którym bez problemu dojedziemy do szkoły i ze szkoły czerpiąc przy tym ogromną radość. Z3 to hulajnoga z kórej ucieszy się każde dziecko J3. Deskorolka elektryczna Airwheel M3 – jeśli obdarowywany czy obdarowywana jest fanem tego rodzaju 4 kółek, deskorolka elektryczna sprawi jej wielką radość. Nasz Airwheel M3 to nie tylko zabawa ale i bezpieczeństwo. Specjalna aplikacja umożliwia ustawienie prędkości maksymalnej w skali od 1 do 12 poziomów. Zobaczcie sami co potrafi !

Prezent na komunię 2017 - Deskorolka elektryczna Airwheel M3


Autor: Radosław Drozdowicz3Komentarze

  • Avatar
   Ignacy
   kwi 8, 2017

   Początkowo byłem sceptyczny do tego pomysłu, jednak chyba się zdecyduje na X3. Rower mój chrześniak już ma, wszystko co zamknie go w domu odpada. Zostaje kasa lub jakiś pojazd skuter, quad, Airwheel. Pierwsze dwa są niebezpieczne. Tutaj nawet jak sie przewróci to co najwyżej poharata kolena, co też bedzie dobrze wspominał :) ale nic wiecej mu sie nie stanie. Zobaczymy dam znać jak jego reakcja ! Dzieki za natchnienie

  • Avatar
   hanka
   maj 11, 2017

   Elektryczne hulajnogi też mają niezłe wzięcie, w Media Expert mają całkiem dobrą cenę. Ciekawe czy to okazja tylko na komunię czy także przez cały sezon można to kupić.

  • Avatar
   karol89
   wrz 12, 2017

   Ja dla swojego chrześniaka na komunię kupiłem drona Syma X5UW za 320 zł. Powiem tak, to był strzał w dziesiątkę. Dlatego uważam, że warto by było dodać tutaj do listy pomysłów na prezent na komunię.

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod