Unicykl - Airwheel Q5

Nowy produkt

Airwheel Q5 - najnowszy model dostępny w sklepach firmy Airwheel Poland. Ciekawy design, mocna bateria 170Wh to przewaga modelu Q5. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poniżej. oraz do zakładki opinie.

Dostępne kolory: Zielony, niebieski

Więcej szczegółów

Towar dostępny

2 999,00 zł

-591,00 zł

3 590,00 zł brutto

Oceń 
2017-04-20

Solidna konstrukcja

Q5 - po pierwsze trochę drogie urządzenie, nie wiem skąd ta różnica cena. Cena na poziomie 3 tys byla by bardziej odpowiednia.

Kółko oczywiście bez zastrzeżeń, jakość wykonania na 5 z plusem, bardzo ładne i estetyczne, akumulator dobry. Ma oczywiście wady oprócz ceny waga

  Oceń 
  2017-01-26

  7/10

  Jazda wcale nie jest taka łatwa jak by się każdemy mogło zdawać. Pomimo dwóch kółek, trzeba się cały czas poruszać. Nie da sie stać w miejscu na urządzaniu. Jest też trochę za ciężki, akumulator również mógłby staraczać na więcej kilometrów. Na + bez wątpienia bardzo mocny silnik, nie ma problemów z żadnym podjazdem. No i generalnie jakość wykonania bardzo dobra.

   Oceń 
   2017-01-12

   Ocena

   Chyba jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem. 55lat na karku a jednak można korzystać z tak ciekawych rozwiązań. Świetne jakościowo, łatwe w nauce. Polecam poprosić serwis o zdjęcie sygnału ostrzegającego o przekroczeniu prędkości.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Unicykl - Airwheel Q5

    Unicykl - Airwheel Q5

    Airwheel Q5 - najnowszy model dostępny w sklepach firmy Airwheel Poland. Ciekawy design, mocna bateria 170Wh to przewaga modelu Q5. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poniżej. oraz do zakładki opinie.

    Dostępne kolory: Zielony, niebieski

    Dostępne kolory: Zielony, Niebieski

    logo model Q5

    Airwheel Q5 to wysokiej wydajności model wyposażony w orginalną baterię Li-ion Sony, której żywotność sięga do 1800 cykli ładowania, a czas ładowania zredukowano to 120 minut! Q5 osiąga maksymalną prędkość 18 km/h . Akumulator o pojemności 170Wh pozwala na przejechanie 18km.


    q5
       

        Najważniejsze zalety

    Podwójne koło - Q5 posiada w dwa koła, które gwarantują lepszą stabilność, dzięki czemu utrzymanie równowagi nie stanowi problemu. Zastosowanie takiego rozwiązania znacznie ułatwia naukę i jazdę na elektrycznym skuterze.

    Bezpieczeństwo - Model Q5 jest idealny do jazdy w nocy ze względu na dodatkowe światła umieszczone z przodu i z tyłu pojazdu, dzięki którym jest widoczny po zmroku. Airwheel posiada 3 zabezpieczenia prędkościowe:

    • Przy osiągnieciu prędkości 12km/h włącza się alarm informujący o osiąganiu tej prędkości.
    • Przy osiągnieciu prędkości 16km/h urządzenie poprzez lekkie prostowanie „sugeruje” użytkownikowi zachowanie tej prędkości.
    • Przy osiągnieciu prędkości 18km/h Airwheel uniemożliwia dalsze przyspieszanie.


    Ogromnym atutem Q5-tki jest to, że każdy egzemplarz posiada unikalny kod przypisany do jego nabywcy. Opcja ta gwarantuje nam zabezpieczenie naszego urządzenia przed zgubieniem lub kradzieżą. Airwheel Q5 to lepsze dziś i jeszcze lepsze jutro.


    Design - Airwheel Q5 zrobi wrażenie również na tych, który cenią sobie nie tylko jakość, kompaktowość i funkcjonalność, ale również walory estetyczne. Model ten wyposażony został w pady ochronne dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, które można zmieniać wedle upodobania. Dzięki czemu mamy możliwość nadania mu niepowtarzalnego stylu.

    ekologiczny transport Airwheel

      
    parametry Airwheel Q5


    ZAPYTAJ O PRODUKT

    Produkty powiązane