Unicykl - Airwheel Q5

Nowy produkt

Airwheel Q5 - najnowszy model dostępny w sklepach firmy Airwheel Poland. Ciekawy design, mocna bateria 170Wh to przewaga modelu Q5. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poniżej.

Dostępne kolory: Zielony, niebieski

Więcej szczegółów

Towar dostępny

2 999,00 zł

Oceń 
2017-04-20

Solidna konstrukcja

Q5 - po pierwsze trochę drogie urządzenie, nie wiem skąd ta różnica cena. Cena na poziomie 3 tys byla by bardziej odpowiednia.

Kółko oczywiście bez zastrzeżeń, jakość wykonania na 5 z plusem, bardzo ładne i estetyczne, akumulator dobry. Ma oczywiście wady oprócz ceny waga

Oceń 
2017-01-26

7/10

Jazda wcale nie jest taka łatwa jak by się każdemy mogło zdawać. Pomimo dwóch kółek, trzeba się cały czas poruszać. Nie da sie stać w miejscu na urządzaniu. Jest też trochę za ciężki, akumulator również mógłby staraczać na więcej kilometrów. Na + bez wątpienia bardzo mocny silnik, nie ma problemów z żadnym podjazdem. No i generalnie jakość wykonania bardzo dobra.

Oceń 
2017-01-12

Ocena

Chyba jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem. 55lat na karku a jednak można korzystać z tak ciekawych rozwiązań. Świetne jakościowo, łatwe w nauce. Polecam poprosić serwis o zdjęcie sygnału ostrzegającego o przekroczeniu prędkości.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Unicykl - Airwheel Q5

Unicykl - Airwheel Q5

Airwheel Q5 - najnowszy model dostępny w sklepach firmy Airwheel Poland. Ciekawy design, mocna bateria 170Wh to przewaga modelu Q5. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poniżej.

Dostępne kolory: Zielony, niebieski
n

Airwheel Q5

To wysokiej wydajności pojazd elektryczny wyposażony w oryginalną baterię Li-ion Sony, której żywotność sięga do 1800 cykli ładowania. Q5 to pojazd, którym swobodnie dojedziemy do miejsca pracy czy szkoły omijając korki i rezygnując z komunikacji miejskiej.

Stabilność

Q5 posiada dwa koła, które gwarantują lepszą stabilność, dzięki czemu utrzymanie równowagi nie stanowi problemu. Zastosowanie takiego rozwiązania znacznie ułatwia proces nauki i samą jazdę na elektrycznym skuterze.

Airwheel Q5

Design

Airwheel Q5 zrobi wrażenie również na tych, który cenią sobie nie tylko jakość, kompaktowość i funkcjonalność, ale również walory estetyczne. Model ten wyposażony został w ochronne obicia dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, które można zmieniać wedle upodobania.Ładowanie, bateria, silnik

Czas potrzebny do naładowania akumulatora o pojemności 170Wh wynosi 120min. Stopień naładowania baterii pokazują diody znajdujące są na górze urządzenia.

Airwheel Q5

Mała waga i wymiary

Jedną z głównych zalet poruszania się na pojazdach elektrycznych tego typu jest ich mała waga. Airwheel Q3 waży 11,4kg dzięki czemu po dojechaniu do docelowego miejsca możemy wziąć go do ręki i wnieść do biura, szkoły czy domu, a następnie odłożyć w miejscu, w którym nikomu nie będzie przeszkadzał.

Bezpieczeństwo

Q5 posiada dwa zabezpieczenia chroniące nas przed zbyt odważną jazdą. Przy przekroczeniu 12 km/h włącza się delikatny alarm informujący o osiągnięciu tej prędkości. Przy 16km/h urządzenie zaczyna delikatnie zwalniać. Przy prędkości 18km/h Airwheel nie pozwoli nam na dalsze przyspieszanie.

Airwheel Q5

Airwheel Q5 - parametry techniczne

Rozmiar
530mm*373mm*185mm
Waga urządzenia
11,5kg
Rozmiar (złożony)
-
Max. ciężar
120kg
Rozmiar opony
14"
Max. prędkość
~18km/h
Napięcie ładowania
AC220V 50-60Hz
Max. wzniesienie
~15°
Czas ładowania
120 minut
Temperatura pracy
-10°C~40°C
Akumulator
170 Wh
Port USB
-
Zasięg
Do 16km
ZAPYTAJ O PRODUKT
1

Raty 0% w Santader Consumer Bank S.A

Wybierając raty w sklepie internetowym AirwheelPoland decyzję kredytowa otrzymasz nawet w 10 minut!

Złóż zamówienie

W procesie zamawiania wybierz opcję "Kup na raty z Santander Consumer Bank"

Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję banku o przyznaniu kredytu.

Odbierz zamówienie

Po potwierdzeniu wniosku przez bank towar zostanie wysłany

Produkty powiązane