Mały składny skuter elektryczny - Airwheel E6

Nowy produkt

Airwheel E6 - to nowy wymiar komunikacji, umożliwia wygodne poruszanie się po mieście, zabranie urządzenia do biura a nowa generacja baterii zapewnia bardzo duży zasięg.

Więcej szczegółów

3 590,00 zł

Oceń 
2017-06-02

Mobilny

Mozliwości tego składanego skutera są ogromne! Fajnie, że można go tak szybko złożyć i wziąść do ręki, ja jadąc teraz do pracy za granicę mogłem zabrać go ze sobą do autobusu i bez problemu podróżować na nim. Polecam!

  Oceń 
  2017-02-08

  Airwheel E6

  Najpiękniejsze urządzenie w ofercie :) No może obok A3. Miłość od pierwszego wejrzenia ! Jeździłam nim jak tylko przyjechał do Polski. Czaderski ! Polecam !

   Oceń 
   2017-01-12

   Opinia Airwheel E6

   Na pewno projekt ponadprzeciętny. Chyba nie ma drugiego takiego pojazdu na rynku. Z tego względu ciężko o porównanie. Pozycja jazdy dosyć dziwaczna. Bardziej komfortowo czuł bym się gdyby pedały były w jakiś sposób na środku bądz z tyłu. Siodełko wyjątkowo wygodne a tego bałem się najbardziej. Składanie bardzo szybkie i proste. Po czasie robią się delikatne luzy na kierownicy więc trzeba dokręcać jej ramiona co miesiąc dwa. Airwheel E6 polecam z pełną odpowiedzialnością. Sami sobie wyznaczacie poprzeczkę. :)

    Oceń 
    2017-01-09

    Recenzja

    Na dostępność modelu w Polsce czekałem blisko 1,5 miesiąca ( musicie szybciej wprowadzać nowości ) Szczerze mówiąc nie dziwie się, że na zachodzie to Topowy produkt Airwheela. Wygodny, duży zasięg, rewelacyjnie składany no i waga 15 kg. Trzymam go w domu na 3 piętrze i nie wjeżdżam windą. Macie u mnie 5+ za niego, szczerze kupiłby E6 raz jeszcze i drugi i trzeci.

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Mały składny skuter elektryczny - Airwheel E6

     Mały składny skuter elektryczny - Airwheel E6

     Airwheel E6 - to nowy wymiar komunikacji, umożliwia wygodne poruszanie się po mieście, zabranie urządzenia do biura a nowa generacja baterii zapewnia bardzo duży zasięg.

     Ariwheel E6 to składany skuter elektryczny, który wzbudził na światowym rynku spore zainteresowanie, nie tylko ze względu na swój bardzo unikatowy design, lecz przede wszystkim tym, że tak małe po złożeniu urządzenie ma w sobie wystarczająco energii, by wieźć nas przez 25km....

     Ariwheel E6 to składany skuter elektryczny, który wzbudził na światowym rynku spore zainteresowanie, nie tylko ze względu na swój bardzo unikatowy design, lecz przede wszystkim tym, że tak małe po złożeniu urządzenie ma w sobie wystarczająco energii, by wieźć nas przez 25km.

     Czym jest Airwheel E6? To produkt z serii tych, które nie do końca można zakwalifikować do którejś z kategorii pojazdów. Najbliżej jednak ze względu na jazdę w pozycji siedzącej do skutera. Jednak z typowym znanym każdemu skuterem ma on niewiele wspólnego

     Ten składany skuter elektryczny waży jedyne 12 kg, posiada silnik o mocy 250W oraz akumulator o pojemności 247Wh.

     Ten skuter elektryczny rozpędza się do 20km/h i zapewnia naprawdę dużo radości z jazdy. Po przyjechaniu do pracy w czasie około 10 sekund składamy nasz skuter elektryczny do tak niewielkich rozmiarów, że z łatwością zmieścimy go pod biurkiem czy oprzemy o ścianę tak by nikomu nie przeszkadzał.

     Ładowanie skutera „pod korek” zajmuje 180 min. W komplecie z urządzeniem znajduje się ładowarka do klasycznego wyjścia 220V, w ofercie nasza firma posiada również ładowarki samochodowe.

     W wyobrażeniu firmy AirwheelTechnolgy ten pojazd świetnie nadaje się na dojazd do pracy, szkoły czy na zakupy w okolicznym centrum. Tam gdzie nie trzeba koniecznie jechać samochodem możemy pojechać w pełni ekologicznych i ekonomicznych pojazdem, który oprócz swoich zalet środowiskowych daje również wiele radości z jazdy.

     Skuter elektryczny Ariwheel E6 dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej.

     Podobnie jak większość naszych pojazdów E6 jest w pełni kompatybilny z Airwheelową aplikacją dostępna na systemy android oraz ios. Dla osób, które nie chcą łączyć swojego pojazdu z telefonem na kierownicy zamontowano wskaźnik pokazujący stopień naładowania akumualatora w 3 stopniowej skali. Warto również dodać, że akumulator posiada wyjście USB, dzięki czemu jest również power bankiem.

     Każdy model seryjnie wyposażony jest w światła przednie, dzwonek oraz odblaskowe tylnie. Hamulce wykonane są w systemie EBS.

     Dostępne Kolory: Biały, Czarny
     Slajd9.JPG
     e6 parametry

     e6 wymiary rozłozone
     ZAPYTAJ O PRODUKT