Airwheel C5 - Multimedialny kask sportowy

Nowy produkt

Airwheel C5 - to kask rowerowy wyposażony w kamerę, aparat szerokokątny, głośniki i mikrofon umożliwiające połączenie głosowe.

969,00 zł

Oceń 
2017-04-11

C5 - wreszcie taki kask

Kask dobry, jakoś video mogła by być lepsza lecz w stosunku do ceny i tak jest niezle, wbudowane głośniki oceniam 4/5. Bardzo dobrze działa mikrofon 5/5 oraz jest wygodny.

Oceń 
2017-01-12

Dobry sprzęt - Kask

Kask bardzo fajny, jeden minus jaki zauważyłem to konieczność zakupienia czapki pod kask, lecz dzięki temu latem będzie na rower. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami i opisem produktu.

Oceń 
2017-01-09

Polecam

Uzytkowanie: Duży plus, przyciski od telefonu i kamery są bardzo duże więc nie da się w nie nie trafić. Jadąc na rowerze widze coś ciekawego jedno klikknięcie i nagrywam. Nie trzeba się zatrzymywać to samo z odbieraniem telefonu. Świetna sprawa

Słuchanie muzyki przez niego raczej nie wchodzi, słyszy ją otoczenie. Ale to akurat dobrze ani na rowerze ani na nartach muzyki słuchać się nie powinno bo wtedy nie słyszymy otoczenia i jest to niebezpieczne.

Generalnie daje 4+ :) na rower bardzo fajne, może jakość zdjęć powinna być większa. Na narty, nie mam zdania chudź na pewno też sprawdzę

Oceń 
2017-01-09

Kask z kamerą

C5 - Kask sprawuje się dobrze. Nie wątpliwie jest wygodny i dobrze leży na głowie. Fajnie, że ciężar akumulatora jest rozłoży gdyż nie czuć w ogóle, że kask ma 200g więcej niż standardowy.
Jakość filmów bardzo dobra HD wszystko dobrze wygląda.
Rozdzielczość aparatu mogła by być większa, zdjęcia wychodzą dobre lecz do "większego" użytku czy do prezentacji na dużym telewizorze już tak sobie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Airwheel C5 - Multimedialny kask sportowy

Airwheel C5 - Multimedialny kask sportowy

Airwheel C5 - to kask rowerowy wyposażony w kamerę, aparat szerokokątny, głośniki i mikrofon umożliwiające połączenie głosowe.

n

Airwheel C5

Zupełnie nowa koncepcja kasku sportowego - centrum multimedialne, które daje wiele nowych możliwości i zapewnia bardzo dużą wygodę użytkowania.

Jedno kliknięcie by odebrać telefon

Wystarczy kliknąć przycisk słuchawki by rozpocząć rozmowę. Zapewnia to bezpieczną i wygodną jazdę nie odrywając rąk od kierownicy. Specjalnie zaprojektowany mikrofon de-noise zapewnia wyraźne połączenie przez filtrowanie hałasów zewnętrznych.

Aplikacja na telefon

Za pomocą aplikacji użytkownik może nakręcić video, zrobić zdjęcie oraz przeglądać swoje nagrania.

Jeden przycisk do zdjęcia

Pole widzenia 150 stopni umozliwia użytkownikom wykonywanie panoramicznych zdjęć jednym kliknięciem.

Bluetooth speaker

Dźwięk w jakości HD nadawany jest kierunkowo, na jego jakość nie wpływa środowisko zewnętrzne. Puść z telefonu swoją ulubioną muzykę i przełączaj piosenki jednym kliknięciem.

Wykonany w technologi Unibody

Kask został wykonany zgodnie z normami materiałowymi CPSC, waży tylko 425g oraz zapewnia przy tym bezpieczeństwo najwyższej jakości kasków.

Airwheel C5 - parametry techniczne

Rozmiar
53~63cm
Rozdzielczość
2304x1296px
Wodoszczelność
IP54
Czas pracy
do 180min
Czas ładowania
60 minut
Temperatura pracy
-20°C~50°C
Akumulator
2000mAh
Bluetooth
TAK
Certyfikaty
CE, UN38.3, ROHS, MSDS
ZAPYTAJ O PRODUKT
1

Raty 0% w Santader Consumer Bank S.A

Wybierając raty w sklepie internetowym AirwheelPoland decyzję kredytowa otrzymasz nawet w 10 minut!

Złóż zamówienie

W procesie zamawiania wybierz opcję "Kup na raty z Santander Consumer Bank"

Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję banku o przyznaniu kredytu.

Odbierz zamówienie

Po potwierdzeniu wniosku przez bank towar zostanie wysłany