Multimedialny kask sportowy - Airwheel C5

Nowy produkt

Airwheel C5 - to kask narciarsko rowerowy wyposażony w kamerę, aparat szerokoątny, głosniki i mikrofon umożliwijące połączenie głosowe.

969,00 zł

Oceń 
2017-04-11

C5 - wreszcie taki kask

Kask dobry, jakoś video mogła by być lepsza lecz w stosunku do ceny i tak jest niezle, wbudowane głośniki oceniam 4/5. Bardzo dobrze działa mikrofon 5/5 oraz jest wygodny.

  Oceń 
  2017-01-12

  Dobry sprzęt - Kask

  Kask bardzo fajny, jeden minus jaki zauważyłem to konieczność zakupienia czapki pod kask, lecz dzięki temu latem będzie na rower. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami i opisem produktu.

   Oceń 
   2017-01-09

   Polecam

   Uzytkowanie: Duży plus, przyciski od telefonu i kamery są bardzo duże więc nie da się w nie nie trafić. Jadąc na rowerze widze coś ciekawego jedno klikknięcie i nagrywam. Nie trzeba się zatrzymywać to samo z odbieraniem telefonu. Świetna sprawa

   Słuchanie muzyki przez niego raczej nie wchodzi, słyszy ją otoczenie. Ale to akurat dobrze ani na rowerze ani na nartach muzyki słuchać się nie powinno bo wtedy nie słyszymy otoczenia i jest to niebezpieczne.

   Generalnie daje 4+ :) na rower bardzo fajne, może jakość zdjęć powinna być większa. Na narty, nie mam zdania chudź na pewno też sprawdzę

    Oceń 
    2017-01-09

    Kask z kamerą

    C5 - Kask sprawuje się dobrze. Nie wątpliwie jest wygodny i dobrze leży na głowie. Fajnie, że ciężar akumulatora jest rozłoży gdyż nie czuć w ogóle, że kask ma 200g więcej niż standardowy.
    Jakość filmów bardzo dobra HD wszystko dobrze wygląda.
    Rozdzielczość aparatu mogła by być większa, zdjęcia wychodzą dobre lecz do "większego" użytku czy do prezentacji na dużym telewizorze już tak sobie.

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Multimedialny kask sportowy - Airwheel C5

     Multimedialny kask sportowy - Airwheel C5

     Airwheel C5 - to kask narciarsko rowerowy wyposażony w kamerę, aparat szerokoątny, głosniki i mikrofon umożliwijące połączenie głosowe.

     Airwheel C5 to zupełnie nowa koncepcja kasku sportowego, to centrum multimedialne, które daje wiele nowych możliwości i zapewnia bardzo dużą wygodę użytkowania.

     Airwheel C5 to zupełnie nowa koncepcja kasku sportowego, to centrum multimedialne, które daje wiele nowych możliwości i zapewnia bardzo dużą wygodę użytkowania.

     Kask został wykonany w najwyższych standardach i zapewnia pełne bezpieczeństwo. Przed wprowadzeniem na rynek kask przeszedł pozytywnie test Agencji CPSC (Consumer Product SafetyCommission).

     Możliwości kasku oprócz zapewniania nam bezpieczeństwa są bardzo szerokie. Jest to kask rowerowy z kamerą i zestawem audio, jednak część użytkowników decyduje się również na używanie go jako kask narciarski lub snowboardowy, lecz w tym przypadku pod kask konieczna jest ciepła czapka lub kominiarka

     Kamera - Kask wyposażony jest w wbudowaną kamerę nagrywającą w rozdzielczości full HD, szerokokątny obiektyw, kieszeń na kartę mikro SD i 180 minut pracy na baterii.

     Zestaw głośnomówiący C5 posiada zestaw głośnomówiący do rozmów w postaci głośników i mikrofonu.

     Łączność bluetooth oraz wifi. Dzięki połączeniu z telefonem za pomocą sygnału bluetooth możemy odbierać połącznia głosowe jednym przyciskiem na kasku. Kask sportowy daje nam również możliwość słuchania muzyki w kasku i swobodne przemieszczanie się po playliście.

     Sterowanie odbywa się przyciskami na kasku znajdującymi się na wysokości skroni po lewej oraz prawej stronie. Mając kask na głowie lewą ręką obsłużymy funkcję związane z telefonem komórkowym, a mianowicie: odbieranie połączenia czy zmianę utworów. Warto również dodać, że głośniki zastosowane w kasku ze względów bezpieczeństwa są kierunkowe. Oznacza to, że dźwięk trafia do naszych uszu, lecz nadal słyszmy wszystko to co dzieje się wokół nas.

     Prawą ręką obsługujemy przyciski od sygnału wifi, włączania kasku oraz kamery. Największy przycisk, najbardziej oddalony od obiektywu kamery służy do włączania i wyłączania kamery oraz robienia zdjęć. By uwiecznić chwile w formacie .mov należy przytrzymać przycisk 3 sekundy, by zrobić zdjęcie wystarczy kliknąć jeden raz.

     Dzięki wbudowanym głośnikom nie musimy martwić się o to czy na pewno włączyliśmy nagrywanie, otrzymamy powiadomienie od asystenta głosowego o rozpoczęciu bądź zakończeniu filmowania.

     Kask rowerowy z wbudowaną kamerą waży jedynie 480 gram, a dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych biało pomarańczowej oraz karbonowej.

     DOSTĘPNE KOLORY: CARBON roz. L ( 53-58cms ), ORANGE roz. L ( 53-58cms ), ORAGNE  XL ( 59-63 cms )


     Airwheel C5 kaskkask rowerowy z kameraAirwheel C5 kask snowboardowyAirwheel C5 - kask z wbudowaną kamerą go prodakask z fukncją monitoringuKask wbudowany aparat szerokątny obiektywKask, z aparatatem, zdjęcia panoramiczne9.pngparametry, dane techniczne - kask Airwheel C5

       Parametry techniczne

     Rozdzielczość video: 2304x1296
     Czas pracy:
     Do 180min,
     Akumulator:
     Litowo-Jonowy 2000 mAh,
     Temperatura pracy:
     +40 - 40C
     wodoszczelność:
     IP54
     Czas ładowania: 60
     min,
     Rozmiar: L
     53-59cm
     Certyfikaty:
     CE, UN38.3, ROHS, MSDS

     Pełny film instruktażowy

     ZAPYTAJ O PRODUKT