Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3T

3T

Nowy produkt

2 690,00 zł

Oceń 
2017-06-05

Bezpieczna i szybka

Polecam airwheel z3t nie tylko ze względu na dobre osiągi (na pewno te 20 km/h jest możliwe i czuje się tą prędkość jakby była dużo, dużo większa), ale też na to, że posiada światło ledy z tyłu i przodu co ważne jest dla mnie wieczorami kiedy ide po pracy po jeździć na niej.

  Oceń 
  2017-06-02

  Robi robotę!

  Fajna hulajnoga w lekkiej obudowie, dzięki zastosowaniu świateł led widać mnie nawet w nocy kiedy wracam z pracy :) Polecam wszystkim na ciepłe dni jak znalazł.

   Oceń 
   2017-06-01

   To jest to!

   Bardzo fajna hulajnoga elektryczna, polecam wszystkim którym zależy na małej wadze i nawet sporym dystansie. A najważniejszym dodatkowym atutem jest oświetlenie led, które wieczorami na prawdę robi robotę

    Oceń 
    2017-01-26

    Hulajnoga

    Ogólnie hulajnoga wykonana dobrze, akumulator ma sensowną pojemność, składa się do małych rozmiarów. Produkt bardzo funkcjonalny i bezpieczny. Godny Plecenia

     Oceń 
     2016-12-22

     Duży +

     Lekka aluminiowa konstrukcja, wygodny w użytkowniu i składaniu, no i nawet po wyładowaniu akumulatora można normalnie na niej jechać jak na tradycyjnej hulajnodze. Jeden z lepszym moich wyborów zakupowych.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3T

      Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3T

      Hulajnoga elektryczna to jeden z najpopularniejszych produktów wprowadzonych na rynek przez Holding Airwheel Technology. Model Z3 został odniósł ogromny sukces na światowym rynku. Z tego względu koncern zdecydował się na wprowadzenie modelu opartego na tej samej ramie oraz technologi jednak jeszcze bardziej dopracowanego. Co znajdziemy w Z3T ? 


      Najważniejsze zalety


      Mobilność, mała waga - Największą zaletą hulajnogi marki Airwheel jest jej niska waga ( 11,4 kg) oraz możliwości bardzo sprawnego i szybkiego jej złożenia co umożliwia zabrania ze sobą urządzenia do metra, autobusu czy bagażnika samochodu. 

      Możliwości regulacji:
      - zmiana wysokości kierownicy,
      - złożenie pedałów, rączek kierownicy,


      Airwheel Z3T      Zwiększone bezpieczeństwo - Airwheel Z3T został wyposażony:
      - światło przednie,
      - hamulec przedni,
      - dzwonek,
      - wskaźnik naładowania baterii ( w modelu Z3T można podobnie jak w urządzeniu Z3 sprawdzić stan naładowania baterii za pomocą aplikacji mobilnej Airwheel App oraz odczytać z wbudowanego wskaźnika )


      Airwheel przednie oświetlenieAirwheel Z3 wskaźnik


      Port USB w baterii - 
      Twoj Airwheel może służyć również jako power bank dla urządzenia mobilnego. Pojemność baterii 168Wh umożliwia 50-krotne naładowanie Twojego smartphona. 


      Wodoszczelny- 
      podobnie jak inne produkty marki Airwheel, Z3T charakteryzuje się wodoszczelnością klasy IP56      z3t parametry z3t wymiary
      ZAPYTAJ O PRODUKT

      Produkty powiązane