Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3T

3T

Nowy produkt

2 690,00 zł

Oceń 
2017-08-14

Airwheel Z3T

Pokonuje nieduże nachylenia i miejskie nierówności bez problemu, bardzo komfortowa i intuicyjna hulajnoga elektryczna godna polecenia!

  Oceń 
  2017-08-14

  Airwheel Z3T

  Hulajnoga kupiona jako prezent komunijny dla syna. Wytrzymała bateria oraz wysoka jakość wykonania to główne atuty hulajnogi elektrycznej. POLECAM

   Oceń 
   2017-06-05

   Bezpieczna i szybka

   Polecam airwheel z3t nie tylko ze względu na dobre osiągi (na pewno te 20 km/h jest możliwe i czuje się tą prędkość jakby była dużo, dużo większa), ale też na to, że posiada światło ledy z tyłu i przodu co ważne jest dla mnie wieczorami kiedy ide po pracy po jeździć na niej.

    Oceń 
    2017-06-02

    Robi robotę!

    Fajna hulajnoga w lekkiej obudowie, dzięki zastosowaniu świateł led widać mnie nawet w nocy kiedy wracam z pracy :) Polecam wszystkim na ciepłe dni jak znalazł.

     Oceń 
     2017-06-01

     To jest to!

     Bardzo fajna hulajnoga elektryczna, polecam wszystkim którym zależy na małej wadze i nawet sporym dystansie. A najważniejszym dodatkowym atutem jest oświetlenie led, które wieczorami na prawdę robi robotę

      Oceń 
      2017-01-26

      Hulajnoga

      Ogólnie hulajnoga wykonana dobrze, akumulator ma sensowną pojemność, składa się do małych rozmiarów. Produkt bardzo funkcjonalny i bezpieczny. Godny Plecenia

       Oceń 
       2016-12-22

       Duży +

       Lekka aluminiowa konstrukcja, wygodny w użytkowniu i składaniu, no i nawet po wyładowaniu akumulatora można normalnie na niej jechać jak na tradycyjnej hulajnodze. Jeden z lepszym moich wyborów zakupowych.

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3T

        Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3T

        Hulajnoga elektryczna to jeden z najpopularniejszych produktów wprowadzonych na rynek przez Holding Airwheel Technology. Model Z3 został odniósł ogromny sukces na światowym rynku. Z tego względu koncern zdecydował się na wprowadzenie modelu opartego na tej samej ramie oraz technologi jednak jeszcze bardziej dopracowanego. Co znajdziemy w Z3T ? 


        Najważniejsze zalety


        Mobilność, mała waga - Największą zaletą hulajnogi marki Airwheel jest jej niska waga ( 11,4 kg) oraz możliwości bardzo sprawnego i szybkiego jej złożenia co umożliwia zabrania ze sobą urządzenia do metra, autobusu czy bagażnika samochodu. 

        Możliwości regulacji:
        - zmiana wysokości kierownicy,
        - złożenie pedałów, rączek kierownicy,


        Airwheel Z3T        Zwiększone bezpieczeństwo - Airwheel Z3T został wyposażony:
        - światło przednie,
        - hamulec przedni,
        - dzwonek,
        - wskaźnik naładowania baterii ( w modelu Z3T można podobnie jak w urządzeniu Z3 sprawdzić stan naładowania baterii za pomocą aplikacji mobilnej Airwheel App oraz odczytać z wbudowanego wskaźnika )


        Airwheel przednie oświetlenieAirwheel Z3 wskaźnik


        Port USB w baterii - 
        Twoj Airwheel może służyć również jako power bank dla urządzenia mobilnego. Pojemność baterii 168Wh umożliwia 50-krotne naładowanie Twojego smartphona. 


        Wodoszczelny- 
        podobnie jak inne produkty marki Airwheel, Z3T charakteryzuje się wodoszczelnością klasy IP56        z3t parametry z3t wymiary
        ZAPYTAJ O PRODUKT

        Produkty powiązane