Hulajnoga elektryczna - Airwheel Z3

Z3

Nowy produkt

Hulajnoga elektryczna z wbudowanym akumulatorem Litowo-Jonowym dla dorosyłych i dzieci. Dzięki regulowanej wysokości kierownicy, może służyć każdemu. Jej składana konstrukcja i mała waga zapewnia łatwe przenoszenie i możliwość schowania urządzenia niemal w każdym miejscu. Mocny akumulator zapewnia zasięg do 20km a 350W silnik rozpędza hulajnogę do 20km/hWięcej szczegółów

2 490,00 zł

Oceń 
2017-08-14

Polecam

To już moja druga hulajnoga, wcześniejsza innego producenta wytrzymała bardzo krótko (słaba jakość wykonania), jak tylko przyszła zauważyłem, że jakość wykonania jest na wysokim poziomie!

  Oceń 
  2017-06-05

  Dobre urządzenie

  Bardzo sprawnie się porusza hulajnogą po mieście, na prawdę mogę polecić wszystkim airwheel z3,

   Oceń 
   2017-06-02

   Sprawnie

   Bardzo szybko i sprawnie pokonuję korki moją nową hulajnoga elektryczną (a tak na prawdę dzięki hulajnodzę nie muszę jechać samochodem w korkach).

    Oceń 
    2017-06-01

    Jestem zadowolony z hulajnogi

    Szczerze polecam wszystkich mieszkającym w miastach! Super środek transportu na zakorkowane miasta! Już mija miesiąc od kiedy do pracy jeźdzę hulajnoga elektryczną a nie samochodem, wynik? Idealny codziennie dobra godzina zaoszczędzonego czasu i duzo radości z jazdy :)

     Oceń 
     2017-06-01

     Dobra jakość

     Dobra jakość, super cena! Co mogę powiedzieć więcej? Ba na pewno to, że niby tylko jedzie się te maksymalnie 20 km/h lecz wydaje się, że jest to dużo dużo szybciej! Fajna sprawa :)

      Oceń 
      2017-06-01

      Podoba mi się!

      Hulajnoga idealnie wpasowała się mojej córce jeździ nią codziennie do szkoły (ma około 5 km w jedną stronę), wszyscy w szkole chcą nią jeździć! Na pewno kupimy z mężem drugą dla syna, polecam!

       Oceń 
       2017-05-10

       E-hulajnoga

       Troche za wysoka cena, bardzo szybka dostawa i pomocni pracownicy. Produkt nie zachwycił ale też nie rozczarował.

        Oceń 
        2017-04-20

        Fajny

        Musze serdecznie polecić, użytkuje się wygodnie i jest bardzo praktyczna. Dobrze radzi sobie z dziurami, jest bardzo lekka więc łatwo można znieść ją np. po schodach a konstrukcja bardzo solida. Polecam

         Oceń 
         2017-01-12

         Airwheel Z3

         Kupiłem 2 sztuki dla synów na dojazd do szkoły. Hulajnoga spełniła moje wszystkie oczekiwania bo nie muszę wstawać wcześniej by ich do niej zawozić :) Szczerze polecam wszystkim rodzicom.

          Oceń 
          2016-09-24

          Hulajnoga elektryczna opinie

          Średnio radzi sobie w terenie, do miasta bardzo dobre. Zasięg przyzwoity, fajnie składane. Hulajnoga mogła by być nieco większa.

           Oceń 
           2016-09-13

           Z3 - po 3 tygodniach

           Propozycja Z3 wydawała mi się najlepszą hulajnogą dostępną na rynku. Jestem jej posiadaczem od 3 tygodnie i postanowiłem podzielić się kilkoma spostrzeżeniami:

           a) dobra prędkość - 20km/h to naprawdę duża jak na pojazd posiadający 10" koła, gdyby jechał więcej bałbym się komukolwiek ją udostępnić

           b) rewelacyjne składany - w mojej pracy głównie poruszam się samochodem wiec jadąc gdziekolwiek zawsze zabieram ze sobą Z3 do bagażnika aby poźniej na niej podróżować,

           c) wykonanie - mogło by być trochę lepsze, zwłaszcza linki która nie są schowane w kierownicy.

           d) zasięg - bardzo dobry wydaje mi się, że podany przez producenta jest zaniżony ?

           Podsumowanie - fajny produkt, kupił bym go jeszcze raz :)

            Oceń 
            2016-09-13

            Super

            Bardzo lekka i praktyczna! Podoba mi się

             Napisz swoją opinię!

             Napisz opinię

             Hulajnoga elektryczna - Airwheel Z3

             Hulajnoga elektryczna - Airwheel Z3

             Hulajnoga elektryczna z wbudowanym akumulatorem Litowo-Jonowym dla dorosyłych i dzieci. Dzięki regulowanej wysokości kierownicy, może służyć każdemu. Jej składana konstrukcja i mała waga zapewnia łatwe przenoszenie i możliwość schowania urządzenia niemal w każdym miejscu. Mocny akumulator zapewnia zasięg do 20km a 350W silnik rozpędza hulajnogę do 20km/h             Airwheel Z3 -  Hulajnoga elektryczna dobrze jest już znana na światowym rynku i nie jest to produkt innowacyjne jednak Airwheel dostrzegł braki w dostępnych na rynku produktach i wprowadził na rynek pojazd elektryczny, który stałem się codziennym środkiem transportu dla wielu Europejczykówe....

             Airwheel Z3 -  Hulajnoga elektryczna dobrze jest już znana na światowym rynku i nie jest to produkt innowacyjne jednak Airwheel dostrzegł braki w dostępnych na rynku produktach i wprowadził na rynek pojazd elektryczny, który stałem się codziennym środkiem transportu dla wielu Europejczyków....

             Kluczową role w procesie projektowym było stworzenie pojazdu mobilnego. Dostępne na rynku hulajnogi są wyposażone w ciężkie żelowe baterie które zastąpiono w modelu Z3 Akumulatorem Litowo-Jonowy. Zmieniona została konstrukcja tak by hulajnoga elektryczna dla dorosłych zmieniła się w lekkie, łatwe w transporcie i przenoszeniu narzędzie codziennego użytku.

             Kluczowymi parametrami opisującymi model Z3 są:

             Mobilność, mała waga - Z3 waży jedyne 11,4kg, co w połączeniu ze składaną kierownicą oraz pedałami umożliwia zabrania hulajnogi do metra, autobusu czy przewożenia w bagażniku samochodu.

             Regulowane wysokość kierownicy – Airwheel Z3 jest to hulajnoga elektryczna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Limit wagowy dla użytkownika wynosi 100kg z kolei hulajnogę można dostosować do swojego wzrostu poprzez regulację wysokości kierownicy. W ten sposób podróżować na niej mogą komfortowo osoby o wzroście od 120 do 180cm.

             Łatwa i szybka wymiana baterii – Użytkownik nie musi obawiać się wymiany akumulatora, dzięki dostępowi do niego z zewnątrz.

             Aplikacja na smartfony – Aby sparować hulajnogę z telefonem należy zainstalować aplikację, połączyć się ze swoim pojazdem znajdując go na mapie urządzeń. Dzięki aplikacji możemy w wygodny sposób kontrolować najważniejsze parametry jezdne, takie jak: aktualna prędkość, stopień naładowania baterii czy obserwować ślad GPS.

             Hulajnoga z akumulatorem to kolejna rozwiązanie, które sprawia że możemy wyobrazić sobie dzień w mieście bez użycia samochodu. Dzięki silnikowi o mocy 350W hulajnoga rozpędza się do 20km/h, akumulator z kolei sprawia, że nie musimy martwić się o gniazdko przez 17- 20 km jazdy.


                

             parametry z3 z3 wymiary

             4

             Produkty powiązane