Deska, deskorolka elektryczna - Airwheel M3

Nowy produkt

Elektryczna deskorolka w sam raz dla Ciebie. Airwheel Technology po raz kolejny ma przyjemność zaprezentować nową serię - Seria M Model M3 Deska zaprojektowana z myślą nie tylko o młodych ludziach. Świetny desing połączony z funkcjonalnością, jakością oraz lekką wagą sprawia, że urządzenie ma bardzo praktyczne zastosowania. Hoverboard

Więcej szczegółów

2 290,00 zł

Oceń 
2017-06-02

5 z dużym PLUSEM

Bardzo szybka i zwrotna deska w połączeniu z wygodnym pilotem na prawdę duże pięć z ogronym plusem się należy!

  Oceń 
  2017-06-01

  Świetne!

  Super sprawa ta desokorolka! Kupiłem sobie i mojej żonie, powiem wam sterowanie bardzo prostę, przy takiej prędkości miło się jeździ, a ludzie w parkach to na nas co chwilę zerkają.

   Oceń 
   2017-04-20

   Recenzja na 4+

   Najpierw plusy +Bateria więcej niż dobra, na ogół producenci bardzo zaniżają zasięgi tutaj ku mojemu zdziwieniu bo przed zakupem podzieliłem podawany w parametrach na 2 okazało się, że da sie to osiągnąć. + na hulajnodze dobrze się jeździ ma bardzo dużą moc, trzeba regulować moc w aplikacji zwłaszcza na początku
   - jest ciężka 11kg to dużo żeby nieść pod pachą, generalnie lepiej nie zapomnieć się i gdy kończy się akmulator jednak być blisko domu.

    Oceń 
    2017-04-03

    Airwheel

    Deska kupiona na prezent, niestety po 3 tygodniach przestałą się ładować. Na szczęście serwis zareagował bardzo sprawnie po 3 dniach wróciła naprawiona. I bardzo dobrze, bo przez te 3 dni syn mi zyć nie dawał :) Patrząc na radość syna gorąco polecam, a komentarz zostawiam w ramach podziękowań za szybką i miłą obsługę. Szczerze Polecam

     Oceń 
     2017-03-10

     Opinia

     Deska fajna do zabawy, na dojazdy tylko w przypadku równej drogi czy drogi rowerowej. Jak ktos ma wolną taką kasę dajcie sobie taka przyjemność :)

      Oceń 
      2017-01-09

      Dobra robota

      abawa niesamowita, mimo wygórowanej ceny warto było dać sobie taką przyjemność :)
      Oczywiście minusy się znajdą, promień skrętu mniejszy niż na trdycyjnej deskorolce, waga nieporównywalnie cięższa ale raczej traktowałbym elektryczną deskorolke jako zupełnie innego typu urządzenie.

       Oceń 
       2016-12-19

       Deskorolka po 2 tygodniach

       - Ciężar 11kg to dosyć dużo jak na deskorolkę, ewolucje nie wchodzą w grę,
       +- aplikacja, bez aplikacji nauka była by bardzo trudna. Deskorolka jest bardzo zrywna więc warto na początku zmniejszyć sobie przyspieszenie.
       + zasięg, duża prędkość, duża moc silnika
       + No i oczywiście zabawa i miny przechodniów :)       +

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Deska, deskorolka elektryczna - Airwheel M3

        Deska, deskorolka elektryczna - Airwheel M3

        Elektryczna deskorolka w sam raz dla Ciebie. Airwheel Technology po raz kolejny ma przyjemność zaprezentować nową serię - Seria M Model M3 Deska zaprojektowana z myślą nie tylko o młodych ludziach. Świetny desing połączony z funkcjonalnością, jakością oraz lekką wagą sprawia, że urządzenie ma bardzo praktyczne zastosowania. Hoverboard

        airwheel m3 logo

        Akumulatory litowo-jonowe umożliwiły przemieszczenia się za pomocą silnika elektrycznego na niemal wszystkich pojazdów. Codziennością niemal stają się już elektryczne samochody, rowery czy nawet hulajnogi. Firma Airwheel poszła jeszcze o krok dalej, a mianowicie mamy przyjemność zaprezentować nowy pojazd elektryczny Deskorolka Elektryczna Airwheel M3.

        Deska ta zaprojektowana została z myślą nie tylko o młodych ludziach. Świetny desing połączony z funkcjonalnością, jakością oraz lekką wagą sprawia, że urządzenie ma bardzo praktyczne zastosowania. Duże koła, wyjątkowo łatwe sterowanie oraz mocny akumulator sprawiają, że deskorolka elektryczna M3 to pojazd, który bardzo szybko znalazł swoją rzeszę fanów .

        Deskorolka elektryczna Airwheel M3

        Airwheel M3 – Najważniejsze informacje

        Sterowanie - M3 to zwyczajna deskorolka poszerzona o zdalną opcję jazdy. Sterowanie jednostki zawarte zostało pod deską. Sterowanie odbywa się pilotem trzymanym w ręce i umożliwia jazdę do przodu, oraz hamowanie. Zasięg bezprzewodowego pilota wynosi 10m. By włączyć silnik wystarczy przesunąć suwak na pilocie trzymanym w ręce ku górze. By zahamować suwak przesuwamy w drugą stronę

         
        Airwheel M3 sterowanie pilot


        Wysokie osiągi - Airwheel M3 został wyposażony w podzespoły takie jak Akumulator Sony o pojemności 164 Wh. Moc to pozwala na przejechanie na jednym ładowaniu do 20km. Deskorolka rozpędza się do 20km/h

        Zabawa oraz praktyczne zastosowanie - Jazda Airwheel'em M3 to nic skomplikowanego. Nauka jazdy zajmuje krótki czas, deskorolka elektryczna umożliwia w szybki sposób codzienne przemieszczanie się. Niska waga sprawia, że deskę można zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko będzie to konieczne. 

        Airwheel App - śledzenie swojej lokalizacji, prędkości jazdy czy stanu baterii odbywa się poprzez sparowanie telefonu z urządzeniem. Specjalną aplikację airwheel app można pobrać bezpośrednio z naszej strony w zakładce App.

        parametry M3
        m3 wymiary
        ZAPYTAJ O PRODUKT