Segway miejski - Airwheel S3

S3

Nowy produkt

Miejski Segway - Airwheel X3 to wyposażony został w akumulator o pojemności 540WH daje zasięg ponad 35 km, prędkość maxymalną na poziomie 18km/h. Nowoczesny design, mocny silnik (1000W), mała waga.  Te główne zalety Urzdzenia dają mu dużą przewagę nad konkurencyjnymi urządzeniami.

Więcej szczegółów

Towar dostępny

8 999,00 zł

Oceń 
2017-08-14

Dobre urządzenie!

Bardzo przyjemnie się podróżuje po mieście i nie tylko. Zasięg według producenta to 35 km i jest możliwy do przejechania (mi się udało przejechać 32km).

  Oceń 
  2017-06-02

  Zadowolony klient

  Super sprawa! Kupiłem puki co jedną sztukę jako nowy transport do pracy i z powrotem, lecz po miesiącu jeżdżenia stwierdziłem, że wszędzie gdzie tylko mogę będę nim jeździć! Teraz, więcej kilometrów robię airwheel s3 niż samochodem :)

   Oceń 
   2017-06-01

   Polecam!

   Kupiłem dwa do firmy na rozwożenie ulotek po mieście, powiem wam, że super sprawa! Jak wcześniej strasznie wolno im to szło to teraz na S3 ludzię chętniej biorą ulotki :)

    Oceń 
    2017-01-12

    Solidny produkt w rozsądnej cenie

    Cieszy fakt, że cena za te urządzenia znormalniała. Od kilku lat myślałem o własnym pojeździe jednak cena oryginału odstraszała mnie. Przed zakupem zdecydowałem się pojechać do Krakowa i wypożyczyć pojazd na cały dzień, na tej podstawie zdecydowałem o zakupie Airwheel S3. Od Maja 2016r Airwheel był zemną w Pradze, Wiedniu, Bratysławie, Rzymie, Dreźnie, Budapeszcie i wielu wielu innych miejscach. Zasięg na poziomie 30km jest w pełni wystarczalny na 4-5 godzin jazdy, Segway dobrze radzi sobie na kostce brukowej. Wjeżdża i zjeżdża z chodników a ponaddto czuje się na nim bezpiecznie w tłumie ludzi gdyż łatwo go kontrolować. Minusów raczej nie dostrzegam, może oprócz nożki która raz mi się już urwała lecz to drobiazg

     Oceń 
     2016-10-31

     Airwheel S3

     Jest super, kupie drugiego jeszcze dla żony

      Oceń 
      2016-09-24

      Segway opinia

      Sprzedawca z sprzedanym produktem poprosił o podzielenie się swoimi odczuciami po paru tygodniach więc do roboty.

      Na s3 zdecydował się ze względu na problemy z chodzeniem, nie ukrywam, że od pewnego czasu wycieczki wraz z rodziną po dużych miastach, długie spacery czy nawet wyjście pieszo na zakupy nie wchodziły w grę. Możecie wyobrazić sobie jak zmienić to Airwheel Ale żeby nie być gołosłowny fakty:

      Wady: Jest bardzo czuły, tzn. nie przeszkadza to na równej powierzchni lecz podczas wjechania na dziurawy teren kierownica zaczyna latać od lewa do prawa. Można to opanować ale na początku przeszkadza,


      Zalety:
      - mała waga, bez najmniejszego problemu można spakować go do bagażnika i zabrac gdziekolwiek,
      - duży zasięg, mój S3 - 30 km robi zawsze,
      - wbudowane oświetlenie
      - niskie zawieszenie co ułatwia mi wejście na niego,
      - oraz oczywiście cena i profesjonalna obsługa.

      Popracujcie trochę nad czułością w nierównym terenie i będzie idealnie !

      Pozdrawiam,

       Napisz swoją opinię!

       Napisz opinię

       Segway miejski - Airwheel S3

       Segway miejski - Airwheel S3

       Miejski Segway - Airwheel X3 to wyposażony został w akumulator o pojemności 540WH daje zasięg ponad 35 km, prędkość maxymalną na poziomie 18km/h. Nowoczesny design, mocny silnik (1000W), mała waga.  Te główne zalety Urzdzenia dają mu dużą przewagę nad konkurencyjnymi urządzeniami.

       airwhee logo modelu S5

          

       Flagowy model firmy Airwheel Technology. Produkt który wyprzedza konkurencyjne urządzenia nie tylko o wiele bardziej atrakcyjną ceną co swoją funkcjonalnością. Produkty firmy Airwheel mają wyróżniać się dwoma podstawowymi cechami: mobilnością i nowoczesnością. Model S3 to połączenie tych dwóch cech. Zasada działania modelu S3 opiera się na szeroko znanym dziś Segway'u czym jednak wyróżnia się produkt Airwheel ? Zapraszamy do lektury.
       s3 dostouj do swoich potrzeb

            

           Najwazniejsze Zalety

       Mobilność - S3 to model najlżejszy z wszystkich urządzeń rodziny Segweya. Waga 22.4kg pozwala na zapakowanie urządzenia do samochodu w pojedynkę. Dodatkowo kierownica wraz ze stojanem jest wyciągana co sprawia, że ten środek transportu bardzo łatwo przewozić i mieści się w każdym bagażniku.

       s3 - latwy w transporcie

       Wodoszczelność - Kolejnym atutem z cech mobilnych wpływającym na atrakcyjność S3 jest wodoszczelność w klasie odporności IP56, która nie ograniczy nas w przypadku nie przewidzianej pogody.

       Budowa i innowacje
       - ocena wyglądu urządzenia jest sprawą indywidualną lecz parametry techniczne i użytkowe to największy plus tego pojazdu. Airwheel wyposażony jest w 3 światła. Przednie białe oświetlające drogę, tylne czerwone włączające się podczas hamowania oraz światło ledowe na stojanie. Każde z tych świateł włączyć można za pomocą pilota dołączanego do urządzenia. W urządzeniu wbudowany jest wyświetlacz który pokazuje 4 parametry. Przejechaną ilość km, stan baterii, temperaturę oraz aktualną prędkość.

       System bluetooth spekers - to nic innego jak wbudowane głośniki w urządzeniu. Z Airwheelem można połączyć się za pomocą urządzenia mobilnego i odtworzyć swój materiał Video.       airwheel s3 cały i tylko opony

               S3 parametry

       wymiary s3
       ZAPYTAJ O PRODUKT

       Produkty powiązane