Skuter elektryczny - Airwheel A3

Nowy produkt

Nadchodzi era nowego konceptu pojazdów elektrycznych. Airwheel A3 to skuter elektryczny, który poradzi sobie w każdych warunkach. Dzięki równoległemu rozstawieniu kół przejedzie przez krawężnik, dziurę czy swobodnie poradzi sobie w terenie.

Więcej szczegółów

6 699,00 zł

Oceń 
2017-04-20

.

Zaczynając od minusów. Koła w konstrukcja są stosunkowo blisko siebie, podczas jazdy lepiej unikać gwałtownych skrętów przy prędkości maksymalnej, potrafi to wyrzucić użytkownika ze skutera, prędkość maksymalna dostosowana do poruszania się w mieście wsród ludzi. Czy to dobrze czy nie zależy kto co oczekuje dla mnie mimo wszystko troche mało.

Na plus zdecydowanie to, że jest bardzo wygodnie i bez najmniejszych kłopotów można jechać nawet 1km/h co przy zwiedzaniu dużych miast w zatłoczonych alejkach jest świetną sprawą.

Z praktycznego punktu widzenia pojazd dla osob starszych serdecznie polecam.

Oceń 
2017-01-09

Airwheel A3

A3 Duży zasięg, dojeżdżam nim do pracy 20km, wygodny, intuicyjny no i piekielnie drogi.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Skuter elektryczny - Airwheel A3

Skuter elektryczny - Airwheel A3

Nadchodzi era nowego konceptu pojazdów elektrycznych. Airwheel A3 to skuter elektryczny, który poradzi sobie w każdych warunkach. Dzięki równoległemu rozstawieniu kół przejedzie przez krawężnik, dziurę czy swobodnie poradzi sobie w terenie.

n

Airwheel A3

Elektryczny skuter z wbudowanymi dwoma żyroskopami, które gwarantują bezpieczną oraz stabilną jazdę. Skuter do spokojnego i swobodnego porusza się i zwiedzania. Poznaj Airwheel'a A3!

Usiądź, pochyl się i podążaj w każdym kierunku!

Niezwykle nowoczesny środek transportu z siedzeniem. Kolejny zaskakujący model prezentujący całkowicie odmienną serię. Od dziś możesz wybrać wygodę jaką zagwarantuje Ci z pewnością model A3.

Sterowanie

Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez balans ciała. Przechylając się do przodu napędzamy urządzenie, prostując się zwalniamy. Skręcanie odbywa się poprzez ruchy kierownicą w płaszczyźnie horyzontalnej.

Skuter elektryczny Airwheel A3

Skórzany amortyzowany fotel

Ergonomiczne siodełko V-shape oferuje wygodę nawet przy długich podróżach. Dodatkowo w modelu A3 zastosowana tylną amortyzacje.Wszystkie niezbędne informacje na wyświetlaczu

Airwheel A3 posiada wbudowany wyświetlacz w kierownicy, na którym użytkownik może obserwować prędkość z jaką się porusza, pokonany dystans, stan baterii oraz temperaturę otoczenia. Kolejno dwa piloty służące do obsługi urządzenia.

wyświetlacz - Airwheel A3 skuter elektryczny

Airwheel App

Za pomocą wbudowanego chipu w urządzeniu istnieje możliwość połączenia się z aplikacją mobilną na smartfonie. Cała wizualizacja wyświetlacza może zostać w łatwy sposób przeniesiona do aplikacji. Aplikacja daje możliwość śledzenia pokonanej trasy czy też lokalizacji urządzenia.

Zasięg i parametry

Skuter elektryczny A3 został wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 540Wh, co zapewnia zasięg na poziomie 30km - 35km na jednym ładowaniu.  Maksymalna prędkość osiągana przez ten skuter elektryczny to 18km/h.

Airwheel A3 - skuter elektryczny żyroskopowy

Lekka i wytrzymała rama

Wykonana z odlewu aluminiowo-magnezowego, polerowana, odporna na zarysowania obudowa w tonacji biało-pomarańczowej jest lekka i wysoce wytrzymała.

Elektroniczny hamulec, światła 

Specjalnie zaprojektowany pomocniczy hamulec w stylu hamulca ręcznego. Umiejscowiony został w lewej części kierownicy, tuż obok wyświetlacza. Łatwo dostępny powoduje, że ruchem jednego palca można wyhamować urządzenie.

Dla bezpieczeństwa i wygody w nocy skuter został wyposażony w światło przednie o mocy 200 lumenów oraz czerwone światło hamowania i kierunkowskazy.

Airwheel A3 - skuter elektryczny żyroskopowy

Airwheel A3 - parametry techniczne

Rozmiar
1134*720*438mm
Waga urządzenia
34kg
Rozmiar (złożony)
-
Max. ciężar
120kg
Rozmiar opony
16"
Max. prędkość
~17km/h
Napięcie ładowania
AC220V 50-60Hz
Max. wzniesienie
~15°
Czas ładowania
180 minut
Temperatura pracy
-10°C~40°C
Akumulator
528 Wh
Port USB
-
Zasięg
Do 35km
ZAPYTAJ O PRODUKT
1

Raty 0% w Santader Consumer Bank S.A

Wybierając raty w sklepie internetowym AirwheelPoland decyzję kredytowa otrzymasz nawet w 10 minut!

Złóż zamówienie

W procesie zamawiania wybierz opcję "Kup na raty z Santander Consumer Bank"

Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję banku o przyznaniu kredytu.

Odbierz zamówienie

Po potwierdzeniu wniosku przez bank towar zostanie wysłany